Tato stránka využívá cookies. Ne, to není žádné cukroví, ale soubory, díky nimž například nemusíte znova zadávat stejné údaje, když už jste je jednou vyplnili (více informací). Beru na vědomí

Zajistíme převod bytových jednotek do osobního vlastnictví dle NOZ.

Jedná se o rozdělení celého domu na bytové jednotky - tzv. prohlášení vlastníka, kdy dům vlastní jeden majitel - soukromá osoba či družstvo. Poté se kupními smlouvami či darovacími smlouvami převedou bytové jednotky na konečné vlastníky. 

Dále se jedná o převod z podílového spoluvlastnictví, kdy např. 5 vlastníků vlastní každý 1/5 bytového domu. Sepíše se tzv. dohoda spoluvlastníků nemovité věci o zrušení a vypořádání podílového spoluvlastnictví.

 

Naše služby zahrnují:

1) Podklady pro prohlášení vlastníka::

- zaměření domů
- vymezení společných prostor
- vymezení bytových jednotek
- vyznačení břemen a omezujících faktorů (kryty CO, odpojení od topného
okruhu, správa domu atd.)
- stanovení správce domu

 

2) V návaznosti na zaměření bude kvalifikovaným spolupracovníkem zpracováno prohlášení vlastníka či dohoda spoluvlastníků nemovité věci o zrušení a vypořádání podílového spoluvlastnictví.

3) Vyhotovení návrhu na vklad. Předání dokumentů katastrálnímu úřadu.

4) Vystavení kupní smluv na nové vlastníky (v případě prohlášení vlastníka) včetně návrhů na vklad a předání katastrálnímu úřadu.

5) Pomoc se založením či vznikem SVJ.

 

Pro bližší informace a nacenění prací kontaktujte Bc. Veroniku Röberovou, tel.: 739 203 333, e-mail: veronika.roberova@bydletesnami.cz

 


Bydlete s námi
V. Nezvala čp. 2498, Most 434 01
Mobil: +420 800 888 481, Telefon: +420 800 888 481
IČ: 27300366
info@bydletesnami.cz, pavel.mleziva@bydletesnami.cz
www.bydletesnami.cz

Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek